W jaki sposób filmuje się skoki spadochronowe?

0
398
skoki spadochronowe

Skok spadochronowy zapewne jest świetną okazją, aby przetestować swoją odwagę, a także pozwoli przeżyć coś wyjątkowego, czego z pewnością nie zapomnimy do końca życia i często będziemy wspominać to zdarzenie przy wszystkich okazjach. Jeśli już zdecydujemy się na tak ekscytujące wydarzenie, to warto byłoby to sfilmować, aby mieć wspaniałą pamiątkę.

Filmowanie skoku spadochronowego

Wiele firm organizujących skoki spadochronowe ma w swojej ofercie filmowanie tego wydarzenia. Rejestracja skoków dotyczy zarówno tych tandemowych, które są bardzo popularnym prezentem dla bliskiej osoby, jak i zaawansowanych szkoleń, podczas których filmowany uczestnik będzie mógł mieć skorygowane błędy przez instruktora na podstawie zapisanego materiału, bezpośrednio po zakończenia skoku.

Usługa filmowania i fotografowania jest oczywiście dodatkowo płatna, dlatego należy wcześniej się przygotować na wydatek. Oczywiście to, jaki będzie koszt tej atrakcji, zależne będzie od kilku czynników.

Co zawiera cena za filmowanie skoku spadochronowego?

Oczywiście ceny wahają się w zależności od oferty firm oraz promocji, na jakie możemy natrafić. Najczęściej możemy spotkać się z kwotą rzędu 300 złotych. Cenniki firm organizujących takie wydarzenia mają jasno zapisane, na jakie wydatki należy być przygotowanym, decydując się na skoki tandemowe oraz szkoleniowe.

Często w ofertach znajdujących się w internecie możemy napotkać różnego rodzaju promocje, które najczęściej skierowane są do rodzin, a także większych grup chcących przejść szkolenie ze skoków spadochronowych.

Jaki sprzęt jest wykorzystywany do filmowania skoków spadochronowych?

Skoki spadochronowe rejestruje dodatkowy skoczek, który również uczestniczy w samym skoku. Najczęściej tenże skoczek wyskakuje z samolotu jako pierwszy, aby uchwycić idealnie skok samego uczestnika od samego jego początku.

Do rejestracji wykorzystuje się najwyższej jakości kamery oraz aparaty cyfrowe dające najlepszą jakość. Zewnętrzny kamerzysta wykonuje wszelkie ewolucje razem z uczestnikiem, często łapiąc go za rękę i filmując go z bliska.

Klienci po skończonym skoku, otrzymują zapisany materiał na płycie DVD i mogą się cieszyć pamiątką do końca życia. Bez wątpienia skoki spadochronowe warte są swojej ceny.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ