Najmodniejsze fryzury męskie

0
27551
Najmodniejsze fryzury męskie

Dłuższe, wygolone po bokach, z grzywką albo zaczesane na gładko do tyłu. Fryzjerstwo co roku pokazuje nam coś nowego. Modyfikuje, urozmaica i przekazuje nowe formy. Fryzjerzy postarali się, by fryzury męskie były nietuzinkowe i różnorodne. Uczesania mają być męskie, perfekcyjnie ostrzyżone, pozostawione w lekkim nieładzie lub utrwalone przy pomocy pasty, gumy, żelu do włosów.

Rodzaje modnych fryzur

Wystrzępione grzywy- Fryzurę można wykonać po stożkowym przycięciu boków, pozostawiając górną warstwę wyraźnie dłuższą. Grzywka jest tutaj przycięta pod kątem, przez co daje wiele możliwości stylizacyjnych.

Militarne cięcie- Jest bardzo wygodna i nie bez powodu stanowi idealną fryzurę dla żołnierzy. Krótka długość jest stylowa, a przy tym łatwa w utrzymaniu i wykonaniu za pomocą maszynki.

Prosta klasyka- Klasyczne cięcie, lekko dłuższa góra oraz łatwość w stylizacji, przemawiają szczególnie do panów, którzy lubią szybko zyskać fajny efekt.

Z przedziałkiem na bok- Nieco krótsze boki i dłuższa góra z podkreślonym przedziałkiem, nie wymagają niezwykłych umiejętności stylizacyjnych, wystarczy zgrabnie zaczesywać je na bok wykorzystując odrobinę kosmetyku.

Najmodniejsze fryzury męskie
Krótki tył i boki- Ten typ uczesania powinien być stopniowo zwężany ku końcówkom u góry w stronę przodu.

Boczne wycięcie- Wygolony bok jest zadziorny, nieco rockowy, a przy tym sprawdza się u mężczyzn, którzy nie chcą tracić zbyt dużo czasu i wysiłku na codzienne układanie fryzury.

Prosta, krótka fryzura- Ułożenie na bok, gustowny jeżyk, gładkie zaczesanie w tył – to tylko kilka opcji, które daje to fenomenalne cięcie.

Męski bob- Bob jest idealny do ciekawych upięć, a w wersji rozpuszczonej, bez zbędnych stylizacji wygląda niczym u surfera i jest bardzo sexy.

Grzywka męska

Żaden inny element cięcia nie ma tak dużego wpływu na całość wyglądu fryzury jak grzywka. Grzywki mogą być długie, krótkie, okrągłe albo cieniowane. Mogą opadać prosto, być zaczesane na jeden bok albo postrzępione. Dobry sposób na wymodelowanie twarzy to fryzury męskie z postawioną grzywką, długie bokobrody i finezyjnie wygolona broda. Włosy na bokach i z tyłu obcięto krótko, a górę zostawiono dłuższą i wycieniowano. Najczęściej obecnie panowie gola boki, a grzywki zostawiają dłuższe. Fryzjerzy wymyślają coraz to nowsze najmodniejsze fryzury męskie, zazwyczaj to właśnie grzywka zmienia swoja postać. Zawsze jednak zostaje ona dłuższa i zawsze układana jest w górę. Jest to obecnie hit mody. Dlatego też warto, aby panowie postawili jednak na fryzury z grzywkami.

[Głosów:78    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ