Prostownica z keratyną

0
4785
Prostownica z keratyną

Rozwiązaniem problemów związanych z pielęgnacją włosów podczas prostowania, jest prostownica keratynowa. Prostownica keratynowa zapobiega przesuszaniu się włosów podczas stylizacji, a tym samym zapobiega uszkodzeniu włosa.

Jak działa

Keratyna – stanowiąca podstawę protein skóry, włosów i paznokci, posiada naturalną zdolność odnowy komórek włosów. Rozgrzane płytki prostownicy wydzielają keratynę, która uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa. Kupując prostownicę z keratyną masz pewność, że Twoje włosy będą mocne i lśniące każdego dnia. Dodatkowo jest budulcem włosa, który tracimy przez mechaniczne uszkodzenia takie jak pogodę, suszenie lub prostowanie włosów, farbowanie. Musimy też wiedzieć, że keratyna po pewnym czasie kiedy się wypłukuje, wtedy nasze włosy na pewno wrócą do poprzedniego stanu. Warto jest jednak się w taką zaopatrzyć, ponieważ ma ona sporo zalet.

Prostownica z keratynąJaką prostownice keratynowa kupić

Remington Keratin Therapy Pro S8590
Zastosowana technologia Keratin Therapy wykorzystuje keratynę w procesie prostowania włosów, która odżywia włosy i ochrania przed niszczącym działaniem ciepła.

Philips ProCare Keratin HP8361
Prostownice posiadające funkcje jonizacji wytwarzają ujemne jony podczas ich używania. Włosy, po przejściu przez takie zabiegi, są gładsze, a co ważniejsze mniej się elektryzują.
Bellissima Imetec B8 100
Posiada ona rzadko spotykaną w prostownicach podczerwień. Korzystanie z urządzenia pozostawia więc nasze włosy odżywione i lśniące.

Tovares Prostownica fox samba
Urządzenie zostało wzbogacone w funkcję jonizacji oraz funkcję infrared, która wykorzystuje działanie promieniowania podczerwonego do poprawiania absorpcji składników odżywczych. Promieniowanie podczerwone przenika w głąb włosów, dzięki czemu je regeneruje i odmładza.

Rowenta Optiliss Keratine &Shine Elite Model Look SF3122
Jest to przede wszystkim model z powłoką keratynowo-turmalinową, która równomiernie się nagrzewa i gładko przesuwa po włosach, nadając im piękny blask.

Wady i zalety

Wady używania prostownicy keratynowej:
Efekt jest nietrwały
Bardzo często po całkowitym wypłukaniu keratyny okazuje się też, że włosy są bardziej zniszczone niż przed zabiegiem.
Nieprzyjemny zapach keratyny, przypomina zapach cebuli
Przejściowym minusem zabiegu keratynowego jest przyklapnięcie włosów

Zalety używania prostownicy keratynowej:
Po zabiegu wyglądają na piękne i zdrowe
Są lśniące, gładkie i odporne na odkształcanie.
Nie musimy ich suszyć na szczotce ani prostować.
Prostowanie jest odwracalne.

[Głosów:25    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ