Suszarka do włosów farbowanych

0
1855
Suszarka do włosów farbowanych

Najlepszy sposób, w jaki możesz potraktować swoje farbowane włosy, to suszyć je we właściwej temperaturze. Kolor nie blednie, lecz pozostaje intensywny, żywszy, a włosy wyglądają zdrowiej.

Jonizacja

Jonizacja to technologia, która coraz częściej pojawia się kontekście suszarek do włosów. Jonizacja jest to proces zmiany stanu atomu lub cząsteczki, zachodzący pod wpływem wysokiej temperatury, pola elektrycznego, promieniowania lub bombardowania elektronami, który polega na oderwaniu lub przyłączeniu jednego lub kilku elektronów. Suszarki z jonizacją są idealne dla włosów farbowanych, zaleca się więc zatem ich używanie. Ponieważ domknięcie łusek sprawia, że włosy dłużej utrzymują nowy kolor, a takie, które są farbowane wielokrotne pozostają zdrowsze i błyszczące. Nowoczesne prostownice z jonizacją sprawią, że Twoje włosy nie będą potrzebować żadnych dodatkowych, zaawansowanych zabiegów regeneracyjnych. Profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów nie niszczy ich, lecz pielęgnuje. Warto się więc na nią zdecydować.
Jonizator powietrza
Zdrowy wygląd farbowanych włosów pomaga osiągnąć dodatkowa funkcja jonizacji powietrza. Tradycyjne suszarki w trakcie suszenia i modelowania włosów emitują jony dodatnie, powodując elektryzowanie i puszenie się włosów, co daje nam efekt szorstkich i matowych włosów. Dobra suszarka do włosów to taka której moc to 1300 watów i więcej. Wartość tego parametru wpływa na szybkość procesu suszenia włosów. Doskonałym wyborem jest także urządzenie posiadające funkcję regulacji ustawień prędkości i temperatury.

Suszarka do włosów farbowanychNajlepsze suszarki z jonizacją

1. BRAUN HD 380
Suszarki Braun Satin Hair PowerPerfection łączą dużą moc i lekkość, umożliwiając szybkie i łatwe suszenie oraz stylizację bez żadnych kompromisów.
2. Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord
Suszarka, została wyposażona w jonizator, który wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu Twoje włosy zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się.
3. BaByliss Pro BAB6800IE Excess 2600W
Suszarka posiada 6 zakresów nawiewu oraz temperatury. Centralny generator jonów ujemnych sprawi, że Twoje włosy będą perfekcyjnie gładkie, błyszczące oraz mniej podatne na elektryzowanie.
4. BaByliss Pro Vulcano BAB6180IBE
Dzięki technologii jonowej włosy są gładkie, lśniące i lepiej się rozczesują.
5. Ventus Ionic Moser
Suszarka została wyposażona w generator jonów ujemnych, który nie powoduje utraty wody z włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ