Prostownice fryzjerskie

0
2090
Prostownice fryzjerskie

Prostownice fryzjerskie bardzo różnią się od siebie. Różnice dotyczą między innymi technologii wykonania płytek – mogą być ceramiczne, tytanowe, lub turmalinowe. Różnią się także zakresem regulacji temperatury, a także szerokością płytek i mocą urządzenia. Idealna prostownica fryzjerska to taka, która jest przede wszystkim bezpieczna. Bezpieczna to znaczy, nie uszkodzi struktury naszych włosów, nie wysuszy ich oraz nie zniszczy.

Jaka marka najlepsza

Przede wszystkim należy wspomnieć o takich firmach jak: Babyliss Pro, Tondeo, Diva, ghd, czy FHI. Są to najczęściej stosowane firmy prostownic w salonach fryzjerskich. Prawda jest oczywiście, że koszt takiej prostownicy nie jest najniższy, jednak warte są one swojej ceny. Przecież będziemy używać prostownicy na naszych włosach, dlatego nie możemy sobie pozwolić na to by w jakikolwiek sposób zaszkodziła kondycji naszych włosów.

Funkcje w prostownicy

istotną rolę odgrywa funkcja jonizacji, która sprawia, że nasze włosy będą gładkie i lśniące i co ważne znacznie zostanie zmniejszony uciążliwy dla nas efekt elektrostatyczny.
regulacja temperatury, dzięki której możemy dopasować prostownicę do rodzaju i kondycji naszych włosów
funkcja automatycznego wyłączania po określonym czasie spoczynku
równomierny nacisk na włosy, który sprawi, że nasze włosy będą perfekcyjnie proste i idealnie gładkie.

Rodzaje prostownic fryzjerskich

Prostownice fryzjerskiePROSTOWNICE PAROWE- Para wodna sprawia, że włosy są idealnie proste już po jednym przeciągnięciu. Kontrolowana emisja pary rozpręża włókno włosa, dzięki czemu stają się one idealnie proste już po jednym przeciągnięciu. Włosy pozostają intensywnie odżywione, lśniące i miękkie przez wyjątkowo długi czas.
PROSTOWNICE KOMPAKTOWE- Stworzone dla osób, które kochają podróże, proste włosy już w kilka minut.
PROSTOWNICE PROFESJONALNE- Miękkie, gładkie i lśniące włosy bez efektu puszenia, funkcja prostowania i kręcenia włosów, dzięki temperaturze 110° na zewnętrznej części płytek, ochrona i idealny blask włosów, nagrzewanie w 15 s.
PROSTOWNICA BABYLISS PRO TITANIUM IONIC STRAIGHENER-
Prostownica fryzjerska numer jeden w renomowanych salonach fryzjerskich. Jest to idealny wybór do włosów grubych i normalnych. Wytwarza jony ujemne, dzięki którym włosy stają się gładkie. Model, który zajął pierwsze miejsce wyposażony jest w regulacje temperatury. Szybko się nagrzewa. Prostownica posiada wiele cech profesjonalnego narzędzia do stylizacji włosów:
płytki wykonane w technologii EP TECHNOLOGY 5.0, o wymiarach 110 mm na 28 mm
generator jonów ujemnych
cyfrowa regulacja temperatury od 150 do 230 stopni C
cyfrowy wyświetlacz temperatury
ultra szybkie nagrzewanie
nagrzewanie do 230oC

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ