Fryzury męskie krótkie boki

0
2405
Fryzury męskie krótkie boki

Jest to przede wszystkim fryzura szczególnie polecana, gdy pojawiają się problemy z łysieniem, lub zakolami. Wybierają ją mężczyźni lubiący wyrazisty look, daje się bowie ciekawie i ekstrawagancko stylizować. Bardziej klasyczne wersje męskiej fryzury z wygolonymi bokami i tyłem wybierają ci, którzy cenią wygodę – tego typu męska krótka fryzura daje fajny efekt niskim nakładem pracy. Przyczyną dużej popularnosci męskiej fryzury z krótkimi bokami i tyłem może być to, że odpowiednio dobrana pasuje mężczyznom o różnych typach twarzy. Decyzja w zakresie różnicy w długości poszczególnych partii włosów jest o tyle trudna, że nie ma szczegółowych wytycznych w tym zakresie. Zdecydowanie poważniejszym tematem jest określenie długości górnej partii włosów.

Męska fryzura z wygolonymi bokami

Klasyczne męskie cięcie to krótsze włosy po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Ideą tego typu uczesania są krótkie boki i tył oraz pozostawienie dłuższych włosów w górnej części głowy. Ta popularna już od co najmniej dwóch lat fryzura męska zwana pompadourem nie schodzi z tapety, a wręcz ciekawie ewoluuje w stronę klasycznych, zaczesanych stylizacji, które sprawdzają się u mężczyzn, którzy preferują fryzury o krótszych bokach.

Hit!

Fryzury męskie krótkie boki Włosy u góry są długie i zaczesane na bok, albo do tyłu, a po bokach skronie, tył i baczki są mocno wystrzyżone. Przedziałek często nawet jest specjalnie wygolony – podkreślony. Dół i boki są mocno wygolone, a dłuższe włosy nad czołem uniesione i zaczesane do tyłu. Góra jest przerzedzona w taki sposób, by krótsze włosy podtrzymywały dłuższe. Fryzura ta nie wymaga specjalnych zabiegów ani kosmetyków, by zawsze wyglądała dobrze. Pasuje panom w każdym wieku. Bardzo charakterystyczny jest podkreślony przez wygolenie przedziałek. Może on znajdować się na jednym lub obu bokach głowy. Idealna alternatywa dla osób, które nie chcą całkowicie skracać włosów, ale w te najgorsze mrozy sięgną po czapkę. Dobór długości włosów i ich ułożenia powinien być dobrze przemyślany. Można dzięki niemu modelować kształt twarzy. Postawione na żel, krótkie włosy wyszczuplą twarz, podkreślą kości żuchwy pożądane u mężczyzn, ale nie nadadzą się dla panów o okrągłych buziach.

Fryzura wojskowa

Od mężczyzn w wojsku wymaga się bardzo krótkich włosów. Mimo, że mają prawo nosić tylko krótkie fryzury, istnieje kilka różnych rodzajów cięć wojskowych, które warto wziąć pod uwagę. Krótka fryzura polega na ogoleniu włosów na długość nie więcej niż 2 milimetry. Ta fryzura podkreśla kości policzkowe i oczy czyniąc twarz atrakcyjniejsza i to jeden z powodów, dla którego nosi ja wielu mężczyzn, także poza wojskiem.

[Głosów:2    Średnia:1.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ