Szukasz dobrego fryzjera w Lublinie? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

0
1309
Szukasz dobrego fryzjera w Lublinie? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

Fryzjer coraz częściej nazywany jest stylistą fryzur aniżeli po prostu fryzjerem. Na samym początku ocenia on stan włosów i ich kondycję, a w razie potrzeby, doradza najwłaściwszą fryzurę, formy jej podcięcia, kształtowania oraz kolor. Jeżeli klient jest w pełni zdecydowany i ma ogólny obraz nowej fryzury i jej stylizacji, wtedy fryzjer może przystąpić do pracy, aby zrealizować wyobrażenie klienta. Od dobrego fryzjera wymaga się zatem jak najlepszych umiejętności manualnych i wyobraźni pozwalającej na stworzenie fryzury, która jest jak najbardziej zbliżona do wymagań klienta. Należy zrozumieć, że dobrzy fryzjerzy są zazwyczaj bardzo oblegani przez klientelę i nie łatwo jest się do nich dostać. Swoją drogą to bardzo dobrze o nich świadczy.

Co cechuje dobrego stylistę?

Dobry fryzjer to taki, który ma grono zadowolonych klientów. Potrafi on niezwykle celnie dopasować fryzurę do typu twarzy, odpowiednio ją zabarwić, a także sprawić, że styl włosów przez niego nadany, całkowicie odmieni look klienta. Jednak nie każdy fryzjer potrafi tak spasować fryzurę, aby uzyskać niemal całkowicie nowy wygląd twarzy. Takie rzeczy potrafią tylko najlepsi!

Dobrze, aby umiejętności te były potwierdzone certyfikatami. Zdecydowana większość klientów lepiej się czuje, jeśli fryzjer ma wiele swoich dyplomów i certyfikatów potwierdzających jego kompetencje. Zwykle takie dokumenty mają swoje honorowe miejsce na ścianach salonu. To daje klientom nieco więcej komfortu i świadomości, że nie trafili na fryzjera bez odpowiednich kwalifikacji.

Fryzjer szyty na miarę

Nie podlega wątpliwości, że każdy klient ma swój typ fryzjera. Dlatego zdarza się, że mimo iż dla jednego dobry fryzjer w Lublinie będzie świadczył zadowalające usługi, a dla innego klienta może okazać się niewystarczający. Dzieje się tak, ponieważ w oczach klienta stylista zawsze będzie dobry, kiedy tylko spełni wszelkie jego potrzeby. A ponieważ każdy z nas ma inne potrzeby, to przekłada się to na zakwalifikowanie danego salonu do miana dobrych lub gorszych.

Nie podlega jednak wątpliwości, że najlepsi z najlepszych wyróżniają się na tle konkurencji. W tej branży podobni jak w branży kosmetyczek, jeśli świadczą profesjonalne usługi, to widać to gołym okiem. Wnętrze salonu zwykle zaaranżowane jest w stylowy sposób. Fotele są wygodne i profesjonalne, a wykorzystywane urządzenia czy produkty, tylko z najwyższej półki.

Dobry fryzjer nie oszczędza na produktach dobrej marki czy wysokiej jakości sprzęcie. On wie, że tylko niezawodność i profesjonalizm są w stanie zagwarantować mu prestiż i wysoce dobrą renomę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ