Mezoterapia igłowa: co to jest?

0
954
Mezoterapia igłowa: co to jest?

Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetyczny, który od kilku lat cieszy się nieustanną popularnością głównie wśród osób, które chcą poprawić własną urodę. Jest to zabieg estetyczny, który wykonuje się na świecie już od ponad pięćdziesięciu lat.

Mezoterapia igłowa Katowice: co to jest?

Mezoterapia igłowa jest to zabieg z zakresu medyny estetycznej. Polega on na dostarczeniu do skóry substancji leczniczych, regenerujących oraz odżywczych. Wnikają one głęboko w skórę, co sprawia, że jej wygląd znacząco się poprawia.

Mezoterapia spłyca zmarszczki, ujędrnia ciało oraz regeneruje je. Ponadto, redukuje także niedoskonałości. Jeśli chodzi o taką kwestię, jak mezoterapia katowice to jedno z wielu miast, w których można się poddać temu zabiegowi.

Jak przeprowadza się zabieg mezoterapii igłowej?

W trakcie zabiegu mezoterapii igłowej, do skóry wstrzykuje się koktajl na głębokość około dwóch, trzech milimetrów, który zawiera substancje, takie jak między innymi witamina A, C, E, kwas hialuronowy oraz substancje czynne.

Samo nakłuwanie skóry nie jest przyjemne, jednakże specjaliści podają pacjentom miejscowe znieczulenie. Mikronakłucia wykonuje się w odstępach od pięciu do dziesięciu milimetrów.

Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa nie jest – wbrew pozorom – polecana każdemu. Nie powinny poddawać się zabiegowi osoby, które chorują na opryszczkę, cukrzycę, bądź infekcje skórny i stany zapalne. Oprócz tego, przeciwwskazania dotyczą także kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Zabronione jest także poddawanie się zabiegowi osobom przyjmującym leki przeciwkrzepliwe oraz na choroby nowotworowe.

Mezoterapia igłowa Katowice

Jeśli chodzi o zabieg, taki jak mezoterapia Katowice to miasto, w którym można znaleźć najlepszych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Warto więc – wybierając gabinet – zdecydować się na usługi osób doświadczonych, które doskonale wiedzą, jak dobrze i skutecznie przeprowadzić zabieg mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa cena Katowice

Jeśli interesuje kogoś kwestia taka, jak mezoterapia igłowa cena Katowice to miejsce, w którym jest on stosunkowo niska i waha się od czterystu złotych w górę za jeden zabieg. Pierwsze zabiegi powinno się wykonać w liczbie czterech, w odstępach co dwa tygodnie, a następnie dwa zabiegi w odstępie jednego miesiąca. W fazie podtrzymującej z kolei zabiegi należy wykonywać średnio co dwa do sześciu miesięcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ