Rekondycjonowane aparaty USG? To oferta godna uwagi!

0
1774
Rekondycjonowane aparaty USG? To oferta godna uwagi!

Wciąż wzrasta zapotrzebowanie na badania ultrasonograficzne. W związku z tym wiele placówek szuka ekonomicznych rozwiązań z zakresu obrazowania. Jednym z nich jest… rekondycjonowane USG. Czym jest rekondycjonowany sprzęt USG?

Coraz częściej w sprzedaży oferowany jest tzw. rekondycjonowany sprzęt medyczny. Używana aparatura poddawana jest kompleksowym procesom renowacji, wymieniane są w niej zużywalne podzespoły, lampy rentgenowskie, kasety, głowice i szereg innych elementów mających wpływ na poprawne działanie i wysoką jakość obrazowania.

Aparat USG pozwala na zdiagnozowanie wielu poważnych schorzeń

Badanie USG jest powszechnie stosowane; wykorzystuje się je w wielu obszarach medycyny, m.in. w kardiologii, neurologii, ginekologii i okulistyce. Jego powszechność sprawia, że jest jednym z najistotniejszych elementów diagnostyki wykorzystywanym przez lekarzy.

Już samo USG jamy brzusznej pozwala ocenić stan, wielkość i położenie wątroby, pęcherzyka żółciowego, tarczycy, trzustki, śledziony, nerek, nadnerczy, dużych naczyń jamy brzusznej takich jak aorta czy żyła główna, pęcherza, a także macicy i jajników u kobiet oraz prostaty u mężczyzn.

Ponadto, wykonuje się także USG tarczycy, piersi, serca – tzw. Echo, węzłów chłonnych, ślinianek, naczyń krwionośnych – tzw. USG Dopplera, a także poszczególnych stawów – stawu kolanowego, ramiennego, biodrowego, łokciowego, skokowego, a także USG płodu.

Czym jest rekondycjonowany sprzęt USG?

Rekondycjonowany aparat USG to używany sprzęt, który przeszedł kompleksowy przegląd techniczny i modernizację po czym trafił do sprzedaży jako w 100 proc. sprawny sprzęt, znacznie tańszy od nowego. Przykładowy rekondycjonowany sprzęt USG możesz sprawdzić tutaj.

Aparaty, które zakwalifikowały się do odnowienia, poddawane są modernizacji i testom jakościowym. Wymienia się w nich uszkodzone lub przestarzałe części, instaluje nowe oprogramowanie, konfiguruje system i dostosowuje się go do potrzeb klienta. Technicy czyszczą także aparaturę i poddają ją testom wydajności. Po takiej modernizacji sprzęt trafia do sprzedaży.

Rekondycjonowany sprzęt medyczny jest w pełni sprawny i wygląda jak nowy. Oprócz atrakcyjnej ceny objęty jest także gwarancją i obsługą serwisową, przez co stanowi atrakcyjną ofertę dla kupujących. Co istotne, rekondycjonowaniu podlega nie tylko sprzęt do ultrasonografii, ale także urządzenia do badań rentgenowskich (RTG), tomografii komputerowej (CT) i rezonansu magnetycznego (MRI).

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ