Ranking prostownic

0
1740
Ranking prostownic

Prostownica do włosów jest dla wielu kobiet niezbędnym urządzeniem do stylizacji włosów. Dzięki prostownicy można stylizować włosy na różne sposoby, niezależnie od typu włosa. W rankingu prostownic można wyróżnić kilka przykładowych:
prostownica tradycyjna – posiada dwie prostujące płytki i najbardziej podstawowe funkcje jak regulacja temperatury i automatyczny wyłącznik.
prostownica parowa -prostownica wytwarzająca parę podczas prostowania. Dzięki temu dba o odpowiednie nawilżenie i zapobiega wysuszeniu włosów.
prostownica keratynowa- keratyna poprawia kondycję włosów i zapobiega ich niszczeniu. Po prostowaniu włosy są lśniące, miękkie i gładkie.

Rodzaje płytek

W rankingu prostownic występuje kilka różnych płytek. Wyodrębnia się prostownice ze szklaną, metalową, ceramiczną, tytanową i turmalinową płytką. To właśnie przede wszystkim powłoka prostownicy świadczy też o tym, czy prostownica będzie bezpieczna dla włosów.
Prostownice ze szklanymi i metalowymi płytkami- Metalowa powłoka bardzo wolno się nagrzewa, a to niszczy włosy. Dosyć częste używanie tej prostownicy powoduje łamliwość i kruchość włosów.
Prostownice z ceramiczną płytką- Ceramiczne płytki powodują wygładzenie fryzury, nadają blasku, a włosy po wyprostowaniu są miękkie w dotyku.
Prostownice z tytanową płytką- Powłoka nagrzewa się szybko i równomiernie, dzięki czemu nie niszczy struktury włosa. Prostownice tytanowe nadają się idealnie do grubych i kręconych włosów.
Prostownice z turmalinową płytką- Ten typ prostownicy nie jest tak szkodliwy dla struktury włosa, a turmalinowa powłoka pomaga w zamykaniu jego łuski i wygładza fryzurę.

Ranking prostownic
Ranking, czyli najlepsze prostownice

Wystarczy wyposażyć się w dobrą prostownicę wyposażoną w funkcję dodatkowej ochrony włosów.

REMINGTON prostownica S 8590 Keratin Therapy
Zastosowana technologia Keratin Protective zapewnia do 57% większą ochronę przed uszkodzeniami i łamaniem się włosów, dzięki temu Twoje włosy są zawsze lśniące i prawidłowo wyprostowane.

Philips HP8372/00
Prostownica Philips zachowuje naturalne nawilżenie Twoich włosów, zapobiega elektryzowaniu, a także chroni je przed uszkodzeniem.

Babyliss i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic ST389E
Dzięki funkcji jonizacji włosy nie tylko są miękkie i zdrowe, ale również nie elektryzują się i są bardziej podatne na układanie.

Prostownica Rowenta SF1512F0
Posiada system 2 w 1 – podkręcanie i prostowanie, prostuje włosy i umożliwia uzyskanie pięknych loków.

Prostownica Wahl Cutek Advanced
Do Każdego rodzaju włosów, od bardzo cienkich do grubych, szybko się nagrzewa, lekko zaokrąglony profil pozwala nawet na kręcenie loków i fal.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ