Prostownica opinie

0
1720
Prostownica opinie

Obecnie prostownice mają jonizację, ceramiczne płytki, ledowe wyświetlacze…Prostownica to urządzenie elektryczne, służące do prostowania i kręcenia włosów, składające się z dwóch ramion połączonych zawiasem i wyposażonych w płytki grzewcze. Kupując prostownicę powinniśmy zwrócić uwagę na markę, ale również takie kwestie jak regulacja temperatury, powłoka płytek, moc sprzętu, czy też bezpieczeństwo. Wiele prostownic ma płytki z jonizacją, ujemne jony sprawiają, że włosy są proste i lśniące przez długi czas. Powinniśmy także szukać takiego modelu, który ma funkcję automatycznego wyłączenia po dłuższym czasie jego nieużywania. Dobra powłoka, regulacja temperatury i dodatkowe zabezpieczenia to nie wszystkie istotne kwestie, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie tego typu sprzętu. Interesującym rozwiązaniem będzie wyświetlacz, który usprawni obsługę prostownicy.

Płytki

Obecnie spotyka się zazwyczaj następujące rodzaje płytek:
ceramiczne (pełnoceramiczne lub posiadające powłokę ceramiczną) – równomiernie się nagrzewają
tytanowe (metalowe) – odporne na zużycie
turmalinowe (z twardego minerału) – mają właściwości jonizujące
teflonowe – powłoka teflonowa jest gładka, ale mało odporna
lustrzane – niezwykle gładkie
mieszane: ceramiczno-turmalinowe, tytanowo-ceramiczne, tytanowo-lustrzane, z dodatkiem nanocząsteczek srebra – łączą zalety dwóch lub więcej materiałów.

Najlepsze prostownice

Prostownica opinie
1. Remington PROluxe
Równomiernie rozprowadza ciepło na włosach i zapewnia, że są one proste przez długi czas. Płytki ceramiczne z powłoką Ultimate Glide ułatwiają przesuwanie prostownicy po włosach i powodują ich idealne wygładzenie.
2. Babyliss Paris I-Pro 235 Intense Protect
Diamentowa powłoka płytek zapewnia gładkość, połysk i chroni przed utratą nawilżenia. W zestawie mata termoizolacyjna i ceramiczna szczotka do włosów.
3. ROWENTA SF7420D0 S
Prostownica posiada system 2 w 1 – lokówka i prostownica, dzięki czemu nie tylko perfekcyjnie prostuje włosy, ale także łatwo i szybko umożliwia uzyskanie pięknych loków.
4. Remington Shine Therapy S8500
Przy produkcji płytek wykorzystano właściwości marokańskiego olejku arganowego oraz witaminy E. Podczas prostowania mikroelementy wnikają do włosa i poprawiają jego kondycję. Włosy stają się miękkie i lśniące.
5. Philips Pro HPS930/00
Bardzo dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu fryzura zostanie w szybkim czasie skutecznie wyprostowana. Prostownica jest także niemal błyskawicznie gotowa do użytkowania, gdyż nagrzewa się zaledwie w ciągu 10 sekund.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ