Kufer fryzjerski

0
2866
Kufer fryzjerski

Każdy salon fryzjerki zdobędzie bez wątpienia przewagę nad konkurencją, gdy zaoferuje szereg kompleksowych usług. Jedną z nich jest na pewno możliwość dojazdu do klienta. Oczywiście sytuacja taka nie może doprowadzić do tego, że spadnie jakość naszych usług z tej prostej przyczyny, że nie będziemy mieć ze sobą wszystkich potrzebnych akcesoriów. Umożliwia przechowywanie kosmetyków i niezbędnych akcesoriów w jednym miejscu. Podręczny kufer, który ułatwi pracę każdemu i pozwoli na utrzymanie estetycznego ładu w akcesoriach fryzjerskich. Profesjonalni producenci tacy jak : Tondeo, Fox, Dusy, Efalock czy Sibel. mają w swej ofercie renomowane produkty, których ogromny wybór zadowoli nawet najbardziej wymagającego stylistę.

Charakterystyka kufra fryzjerskiego

Idealny kufer fryzjerski powinien być:
Kufer służy do przechowywania i transportu kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych
Rozkładany- posiada jedną dużą komorę i 18 mniejszych
Zapinany jest na solidne podwójne zapięcie. Do kufra dołączone są także kluczyki, aby uchronić jego zawartość przed dostępem niepożądanych osób
Wnętrze kufra wyłożone jest miękkim materiałem chroniącym zawartość przed uszkodzeniami
Lekki i wygodny
Wzmacniany na narożnikach
Do kufra dołączony jest pasek na ramię
Solidny i wytrzymały

Kufer fryzjerski
Rodzaje kufrów

1. Dwu częściowy kufer-walizka.
Najczęściej jest to w połączeniu z kosmetykami bardzo ciężkie, ale całe szczęście ma on kółka i rączkę za którą ciągniemy go. Idealnie sprawdza się dla fryzjerów, którzy proponują swoje usługi z dojazdem do klienta.
2. Mały kuferek jednoczęściowy.
Można spakować w niego tylko to co najważniejsze.
3. Torba.
Ponieważ jest mała, to najlepiej stosować ją tylko jako dodatek do kufra, na przykład możne włożyc do niej szczotki.
4. Kufer z materiału.
Najczęściej spotykanym kufrem tego typu jest ZUCA. Ma on w wyposażeniu kosmetyczki w które pakujemy nasze produkty zanim wsadzimy je do kufra.
5. Kufer- walizka z lustrem.
Bardzo przydatny jeśli jedziemy w miejsce, które może nie mieć dobrego światła i lutra.

Kufry fryzjerskie dostępne są w rozmaitych kolorach i o różnym designie. Najważniejsze jest jednak „wnętrze” kufra i to ono powinno zadecydować o zakupie takiego a nie innego towaru. Warto więc wybrać produkt posiadający odpowiednią ilość wysuwanych szuflad a także jeden większy pojemnik, gdzie zmieścić można większe sprzęty. Jeżeli chodzi o wykonanie, poleca się kuferki fryzjerskie z aluminiowym stelażem i wnętrzem wyściełanym miłym w dotyku i zmywalnym materiałem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ