Bezpieczne gryzaki i grzechotki dla dzieci

0
1482

Pojawienie się w domu dziecka to niemała rewolucja. To czas, w którym musimy nauczyć się wielu nowych informacji, pogodzić nasze stare obowiązki i przyzwyczajenia z nowymi. Opieka nad niemowlakiem wymaga od nas wiele uwagi i szybkiego odnalezienia się w nowej roli. Dzieci są przecież dla nas najważniejsze. Często już zanim dziecko przyjdzie na świat zaopatrujemy się w najważniejsze produkty dla dziecka. Kompletując wyprawkę kupujemy ubranka, specjalne kosmetyki, ale nie możemy też zapomnieć o rozwoju, który jest bardzo gwałtowny w pierwszych miesiącach życia. Pomagają w tym kolorowe zabawki, które zaciekawiają maluchy od pierwszego momentu.

Dobrym wyborem są grzechotki dla dzieci, które skupiają na sobie uwagę kolorem, ale i dźwiękiem, który wydają. Warto wybrać prosty kształt grzechotki, by większe już dziecko samo próbowało potrzymać przez chwilę zabawkę. Równie popularne są gryzaki dla niemowląt. Przydają się w okresie wyżynania ząbków. Ząbkowanie niestety bywa bardzo bolesne dla dzieci i uciążliwe dla rodziców. To kolejna rewolucja w życiu malucha, który dorasta z dnia na dzień na naszych oczach. Gryzaki dostępne są w wielu kształtach i kolorach, a także różnią się materiałem z którego są wykonane. Dzięki gryzieniu dziecko czuję ulgę gdy swędzą go dziąsła. W sklepie askot.pl znajdziemy szeroki wybór bezpiecznych gryzaków. W sprzedaży są między innymi wodne oraz takie, które połączone są z pluszakami w kształcie uroczych zwierząt. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest francuska Żyrafa Sophie, która podbiła serca dzieci niemal na całym świecie.

https://askot.pl/produkt/babyono-gryzaczki-pierwsze-zabki/

Grzechotki również dostępne są w przeróżnych wersjach, które pobudzają wszystkie zmysły najmłodszych dzieci, a przy tym są bardzo estetycznie wykonane z materiałów odpowiednich dla maluchów. Dobra zabawka to taka, która jest bezpieczna, skłaniająca do interakcji – przyciągająca wzrok, zachęcająca do przytulenia czy złapania. Nawet najmłodsze dzieci warto przyzwyczajać do obecności przytulanek czy grzechotek, bo to przez zabawę możliwa jest nauka i rozwój dziecka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ