Nowości do oczyszczania twarzy

0
1796
Nowości do oczyszczania twarzy

Oczyszczanie cery to najbardziej podstawowy zabieg, bez którego nie można się obyć. Ma na celu nie tylko usunięcie zanieczyszczeń, jakie każdego dnia gromadzą się na skórze, ale także pozbycie się martwego naskórka, zaskórników czy też nadmiaru sebum. Jest to też podstawowy zabieg, przygotowujący skórę do dalszej pielęgnacji. Zaniedbanie tego obowiązku praktycznie uniemożliwia zachowanie pięknej i zdrowej cery, dlatego warto używać odpowiednich, dobrej jakości preparatów do oczyszczania.

Nowoczesne kosmetyki

Niestety minęły już czasy, w których do oczyszczenia twarzy wystarczały najbardziej podstawowe kosmetyki. Obecnie cera jest bardziej wymagająca, co ma związek z rozwojem cywilizacji i wieloma szkodzącymi jej czynnikami, toteż kosmetyki są coraz bardziej zaawansowane, choć często można też zauważyć nawrót do dawnych tradycji i receptur. Mnogość produktów powoduje, że bez większego trudu, może tylko po jakimś czasie poszukiwań, każda kobieta, nawet posiadaczka najbardziej wymagającej cery, znajdzie produkt idealny dla siebie.

Nowoczesna szczoteczka soniczna

Stosowanie takiej szczoteczki daje wiele korzyści. Nie tylko usuwa ona zanieczyszczenia, ale też na przykład zaskórniki i martwy naskórek, dzięki czemu skóra staje się idealnie gładka jak po dobrym peelingu. Masaż szczoteczką ujędrnia też skórę i sprawia, że staje się ona piękna i promienna. Z szczoteczki takiej można korzystać długi czas i jest łatwa w użytkowaniu, dlatego jest produktem wybieranym bardzo często i chętnie.

Azjatycka gąbka konjac

Jest to gąbka wykonana z korzenia rośliny konjac. Do jej używania nie trzeba stosować żadnych preparatów, gdyż środek myjący jest w niej zawarty i jest to substancja w pełni naturalna, dlatego jej stosowanie daje doskonałe efekty. Nie tylko doskonale oczyszcza skórę, ale też odświeża ją, pobudza krążenie oraz nawilża skórę dzięki odczynowi zasadowemu.

Żel z liści manuka

Kosmetyki do twarzy z miodem z liści manuka są bardzo popularne, bo dają doskonałe efekty. Prócz oczyszczania, żel ten zapewnia redukcję niedoskonałości cery, promienny wygląd oraz przywraca prawidłowe pH skóry oraz jej naturalne nawilżenie.

Mydło afrykańskie

Afrykańskie czarne mydło to unikatowy produkt, wytwarzany ręcznie tak jak przed wiekami ze składników, które znaleźć można tylko na Czarnym Lądzie. Oczyszcza jak nic innego, pozostawiając skórę idealnie czystą i świeżą, a także ma właściwości antybakteryjne. Nawilża też i wzmacnia cerę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ