Żółty – najmodniejszy kolor w tym sezonie

0
1977
Żółty - najmodniejszy kolor w tym sezonie

To właśnie żółty kolor jest najmodniejszy w tym sezonie, dlatego jeśli ktoś chce nadążać za aktualnymi trendami, jak najszybciej powinien uzupełnić swoją garderobę o ubrania w tym właśnie kolorze. Wbrew pozorom, barwa ta nie jest tak trudna do łączenia z innymi, trzeba tylko znać najważniejsze zasady.

Co dyktuje moda?

Żółty ma wiele odcieni, które czasem trudno zestawić z innymi kolorami i nie wszyscy dobrze się w takich czują, na przykład jeśli chodzi o jaskrawe odcienie. W tym sezonie jednak modny jest odcień buttercup, czyli pastelowy, zgaszony i spokojny, dobry praktycznie dla wszystkich i niezbyt mocno rzucający się w oczy, ale jednocześnie efektowny. Projektantom bardzo ten kolor przypadł do gustu i proponują go swoim klientkom w formie bardzo różnych ubrań, od topów, które można łączyć ze sportowymi spodniami, przez kombinezony, aż po koronkowe, bardzo dziewczęce sukienki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by szukać własnych inspiracji i wybierać rzeczy zgodne z własnym gustem.

Z czym łączyć żółte ubrania?

Żółty czasem bywa postrzegany jako kolor, który trudno jest z czymś zestawić, ale tak naprawdę jest uniwersalny i zwłaszcza odcień buttercup łatwo połączyć praktycznie ze wszystkim. Świetnie sprawdza się w duecie z niebieskim o każdym odcieniu, a także z zielonym, przy których wygląda bardziej radośnie i optymistycznie. Wysubtelnia się zaś, jeśli zestawi się go z różem w odcieniu pastelowym oraz kolorem brzoskwiniowym. Najbardziej bezpieczne połączenie jednak tworzy ze zgaszoną czerwienią, lilią i kolorem kawowym.

Kto może go nosić?

Żółty, zwłaszcza w tym konkretnym odcieniu, świetnie sprawdzi się u osób w każdym wieku. Zawsze rozweseli i doda energii, ale warto dobierać odcienie do swojej karnacji, by uzyskać efekt jeszcze bardziej idealny. Na szczęście buttercup pasuje praktycznie do wszystkich typów urody, dopiero jeśli ktoś chce sięgnąć po inny odcień, musi się nad tym zastanowić. Zawsze warto po niego sięgać, by poprawić sobie samopoczucie i prezentować się radośniej, zwłaszcza wiosną, kiedy jest wprost idealny do tego czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ