Kredyt dla firm bez zaświadczeń

0
956
Kredyt dla firm bez zaświadczeń

Nie tylko osoby prywatne potrzebują pieniędzy w niektórych momentach swojego życia – również niektóre firmy potrzebują kwot, których nie mają na koncie. Szczególnie na początku swojej kariery firmy potrzebują zastrzyku gotówki na inwestycje czy na projekty, sprzęty niezbędne do dalszej pracy. Nie zawsze i nie tylko banki są warte uwagi, jeśli szuka się kredytu dla firm bez zaświadczeń. Banki z zasady mają sporo formalności, często wymagają również, aby firma istniała przynajmniej przez kilka miesięcy i mogła przedstawić przynajmniej księgę przychodów i rozchodów, oczywiście stwierdzających zysk dla nowej firmy. Niechętnie patrzą na firmy mające kłopoty finansowe czy niekoniecznie pozytywny bilans firmy.
Kredyt dla firm bez zaświadczeń pozwala przede wszystkim zaoszczędzić cenny czas – jeśli przedsiębiorcy zależy na czasie czy na szybkiej transakcji, jeśli akurat trafiła się niezła okazja, najlepiej szukać finansowania dla siebie na stronach z rankingami. Portali porównujących najlepsze oferty nie brakuje – również tych, na których można znaleźć kredyty dla firm bez zaświadczeń.
W przypadku firm pozabankowych należy jednak pamiętać o nomenklaturze – w ich przypadku nie możemy mówić o kredytach z punktu widzenia prawa – tych mogą udzielać jedynie banki działające w oparciu o prawo bankowe. To jednak nie znaczy, że pożyczki nie mogą mieć równie atrakcyjnych ofert, co banki.
Aforti Finance proponuje kredyt dla firm bez zaświadczeń nawet do kwoty 150 000 złotych. Promocyjnie można pożyczyć pieniądze nawet na dwa lata, co w przypadku pożyczek jest naprawdę sporym okresem. Decyzja odnośnie przyznania świadczenia jest gotowa do jednej godziny od wprowadzenia wniosku. Dodatkowym atutem z pewnością będzie minimum formalności, jakie należy spełnić, żeby dostać pieniądze. Wszystko można załatwić w zaledwie kilkanaście minut za pomocą Internetu.
Zdecydowanie mniejszą kwotę proponuje firmom Aasa. Co prawda maksymalną kwotą, jaką można uzyskać, jest 20 000 złotych, to jednak okres spłaty może wynieść nawet 36 miesięcy, a sama spłata jest w pełni elastyczna i dostosowana do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Oferta przeznaczona jest dla jednoosobowych działalności gospodarczych, a skorzystać z niej można już od pierwszego dnia prowadzenia swojej działalności.

www.mediaelite.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki wybrać zawód
Następny artykułDorywcza praca w domu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ