Efektowna stylizacja włosów tylko dzięki profesjonalnym preparatom

0
700
Efektowna stylizacja włosów

Układanie wymarzonej fryzury jest czynnością wykonywaną równie chętnie przez kobiety, jak i mężczyzn. Każdy z nas chce się bowiem pochwalić jak najlepszym wyglądem, a niebagatelny wpływ ma na niego właśnie fryzura. Najlepszym sposobem na jej uzyskanie jest oczywiście zastosowanie profesjonalnych preparatów.

Niezwykle trwała pasta stylizująca

Przedstawiciele obu płci, którzy mają stosunkowo krótkie włosy, z chęcią sięgają po pasty i żele do stylizacji. Pozwalają im one ustawić włosy dokładnie w taki sposób, w jaki chcieliby je widzieć, a dodatkowo mogą one także nadać im więcej blasku.

Idealnym wyborem jest pasta Urban Style Design, zaproponowana przez markę Jean Louis David. Jest to preparat na bazie parafiny i wosku mikrokrystalicznego, które doskonale utrwalają fryzurę i usztywniają włosy tak, aby modelowanie zostało jak najdłużej utrzymane. Zadaniem tej pasty jest jednocześnie nadanie im satynowego wyglądu, bez osadu czy nadmiernego połysku. W efekcie można z jej pomocą uzyskać wyjątkowe, nowoczesne stylizacje, świetnie sprawdzające się w przypadku modnych, miejskich, krótkich fryzur.

Lakier, który pozostawia naturalny wygląd

Stosowanie lakieru jest ulubionym sposobem stylizacji włosów przez wiele kobiet. Sprawdza się on zarówno w przypadku krótszych, jak i dłuższych fryzur. Niezwykle ważne jest jednak, aby lakier nie powodował nieestetycznego sklejania się włosów. W tym celu należy wybrać preparat o składzie, który nie obciąża fryzury podczas usztywniania. Taką cechą charakteryzuje się między innymi lakier Urban Style Fix, którego zadaniem jest mocne utrwalenie stylizacji, przy jednoczesnej pielęgnacji pasm.

Stylizacja i ochrona w jednym

W czasie stylizacji warto zadbać o jednoczesną ochronę włosów. Świetnym sposobem jest wybór pianki Go Style marki Jean Louis David. Pozwala ona na łagodne wystylizowane fryzury: ułatwia rozczesywanie i podtrzymuje kształt nadany włosom. Co więcej, służy także ochronie przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak niesprzyjające letnie warunki. Dzięki niej włosy są nie tylko pięknie wymodelowane, ale także nawilżone, pełne blasku i objętości.

Stylizacja i ochrona o każdej porze roku

Podczas stylizacji nie należy zapominać o ochronie. Każdy z preparatów powinien posiadać właściwości poprawiające kondycję pasm. Jest to szczególnie istotne, jeśli stosowany jest w jednym z najtrudniejszych okresów: latem lub zimą. Wówczas włosy narażone są na największą ilość nieprzyjaznych czynników środowiskowych: od palącego słońca i morskiej wody, aż po siarczyste mrozy i szybkie suszenie suszarką po to, aby wkrótce potem znalazły się pod czapką czy w ogrzewanym pomieszczeniu.

Marka Jean Louis David wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy pragną w każdym okresie zadbać o swoje włosy, dlatego warto sięgnąć po ich profesjonalne produkty. Zapewnią ochronę, komfort użytkowania oraz idealne utrwalenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ