Terapia światłem LED – zapewnij swojej skórze widoczną rewitalizację!

0
1334
Terapia światłem LED - zapewnij swojej skórze widoczną rewitalizację!

Twoja skóra zaczęła w ostatnim czasie przysparzać Ci pewnych problemów? Jest szara, zmęczona i pokryta różnymi niedoskonałościami? To znak, że musisz zapewnić jej skuteczniejszą niż do tej pory pielęgnację, a dodatkowo postarać się uzupełnić ją odpowiednimi zabiegami kosmetycznymi. Jednym z doskonałych zabiegów rewitalizujących skórę jest bezbolesna i nieinwazyjna terapia światłem LED. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie podpowiadamy, na czym polega i jakie efekty jest w stanie przynieść światłoterapia!

Terapia światłem LED – w jakim celu się ją stosuje?

Terapia światłem LED, a dokładnie terapia z wykorzystaniem lampy LED, jest całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem wykonywanym w celu dostarczenia komórkom odpowiedniej ilości rewitalizującej energii. Światłoterapia przy pomocy lampy LED poprawia funkcjonowanie komórek skóry i ich ukrwienie, co pozwala przywrócić skórze jej młodzieńczy i bardziej wypoczęty wygląd.

Ze względu na niezwykłe właściwości lecznicze lampy LED, specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie polecają światłoterapię w celu usunięcia różnych zmian skórnych, np. zmian zapalnych, trądzikowych, naczyniowych czy barwnikowych. Po leczeniu światłem LED skóra staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza, bardziej ujednolicona, promienna i wypoczęta. Dzięki terapii światłem LED znika też stres, ból i skutki uboczne związane z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Leczenie światłem LED – wszechstronne i skuteczne działanie

Ogromnym atutem terapii światłem LED jest wszechstronność i wysoka skuteczność działania. Przy pomocy światła LED możemy walczyć jednocześnie z kilkoma różnymi problemami skórnymi – zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami czy nawet rozstępami. Dzięki niezwykłej skuteczności lamp ledowych TriWings, terapia lecznicza jest niezwykle skuteczna – pięć różnych kolorów światła diodowego oddziałuje na inny obszar leczniczy. Specjaliści z Kliniki Miracki bardzo często polecają też terapię światłem LED jako zabieg wspierający inne procedury lecznicze, np. usuwanie rozstępów czy tatuaży urządzeniami laserowymi. Leczenie przy pomocy tej wyjątkowej lampy do naświetlania może też okazać się bardzo pomocne przy terapii leczenia łysienia, np. metodą przeszczepu włosów Smart Graft.

Efekty terapii światłem LED

Pojedynczy zabieg z wykorzystaniem lampy do naświetlania trwa od 20 do 60 minut – w zależności od tego, jaka powierzchnia ciała jest poddawana leczeniu. Specjaliści polecają przeprowadzenie od 6 do 20 zabiegów w celu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów, jednak dokładna ilość zabiegów uzależniona jest od tego, w jakim celu wykonujemy zabieg i w jakiej kondycji pozostaje nasza skóra. Bardzo ważne jest jednak to, że efekty uzyskane w wyniku terapii światłem LED są szybkie, widoczne i trwałe. Trzeba jednocześnie pamiętać o tym, że leczenie światłem LED usunie uporczywe objawy, np. zmęczenia skóry, ale jednocześnie nie zlikwiduje naszych skłonności do ich powstawania. Terapia nie zatrzyma też nieuchronnego procesu starzenia skóry – dzięki specyficznym właściwościom światła możemy wygładzić istniejące zmiany, ale nie powstrzymamy ich pojawiania się w ogóle. Aby jednak utrzymać uzyskane efekty, specjaliści radzą, by raz na jakiś czas powtarzać terapię lub zdecydować się na jej połączenie z innym zabiegiem rewitalizującym.

Więcej informacji na temat terapii światłem LED znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/lampa-led/. Umów się na wizytę konsultacyjną w Klinice Miracki w Warszawie i pozwól specjalistom stworzyć pełny plan leczenia Twoich niedoskonałości!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ