Najlepsza elewacja domu – jaka i dlaczego?

0
1184
Najlepsza elewacja domu – jaka i dlaczego?

Odpowiadając na pytanie: „Która elewacja dla domu jest najlepsza” ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Tak naprawdę wszystko zależy od naszych osobistych oczekiwań. Załóżmy, że wszyscy oczekujemy od elewacji nie tylko funkcjonalności, ale i atrakcyjności wizualnej. Wybierać możemy spośród wielu rodzajów – na pewno wybierzemy dla siebie coś odpowiedniego.Dla tradycjonalistów i nowoczesnych
Dla osób ceniących nowoczesny design polecamy elewację ze szkła. Oprócz niepowtarzalnego wyglądu posiada wysoką wytrzymałość i dobrą izolację termiczną i akustyczną. Ponadto jest wodoodporna, łatwa w czyszczeniu i odporna zarówno na czynniki atmosferyczne jak i ogień. Natomiast dla osób, które gustują w od dawna stosowanych elewacjach, proponujemy drewno. Odpowiednio zaimpregnowane okaże się równie odporne na zagrożenia pożarowe, a także wilgoć i grzyby.

Najtrwalsze ze wszystkich
Kamienne elewacje są zarówno wytrzymałe, jak i atrakcyjne wizualnie. Wykonane z marmuru, piaskowca i granitu. Świetnie się prezentują. Nie do ruszenia – odporne na czynniki mechaniczne i atmosferyczne.

Zatrzymać ciepło
Jeżeli z naszego domu ucieka ciepło, zastosujmy elewację na ruszcie lub docieplającą – sprawdzą się znakomicie.

http://www.ttools.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ