Męski zegarek sportowy

0
975
męski zegarek sportowy
fot. pexels.com

Każdy mężczyzna lubi zegarki i bardzo wielu panów marzy o tym, by mieć w swojej kolekcji kilka różnych modeli. Z pewnością ich zakup jest zawsze trafionym prezentem dla mężczyzny. Jeśli szukasz pomysłu na zegarek w prezencie, rozważ model sportowy. Sprawdź, co powinien posiadać!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/w-jakie-funkcje-powinien-byc-wyposazony-meski-zegarek-sportowy/

Funkcjonalny

Męski zegarek sportowy powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Modele takie są wyposażone w wiele fajnych funkcji, które wspomagają uprawianie sportu i nie tylko. Zegarki sportowe mogą być wybierane pod odpowiedni rodzaj aktywności albo uniwersalne.

Zegarki sportowe dla triathlonisty powinny posiadać mnóstwo funkcji, być wodoodporne i wstrząsoodporne. Taki zegarek powinien mierzyć tętno, ilość kroków oraz przebytych kilometrów oraz sprawdzać rytm serca.

Zegarek dla pływaka powinien być wodoodporny, mierzyć ciśnienie, sprawdzać puls i tętno, a także mierzyć ilość przepłyniętych metrów.

Zegarek dla biegacza również powinien mieć powyższe funkcje, z naciskiem na parametry, które przydają się każdemu biegaczowi, a więc mierzenie ciśnienia, pulsu, kilometrów i dodatkowo nie zaszkodzi by miał sekundnik, z którym można wykonywać interwały.

Uniwersalny zegarek sportowy

Jeśli natomiast szukasz zegarka sportowego dla kogoś, kto ma sportowy styl ubioru i wiesz, że będzie go nosić na co dzień, możesz wybrać klasyczny zegarek na parcianym pasku. Takie zegarki mają podstawowe funkcje – mierzenie czasu, sekund, minut, stoper i podświetlenie.

Dobrym akcentem w takim zegarku jest również funkcja mierzenia przebytych kilometrów lub kroków, to zawsze wzbogaci wiedzę posiadacza zegarka na temat jego aktywności codziennej i być może nakłoni do większej aktywności fizycznej.

Zegarek sportowy zazwyczaj ma elektroniczną tarczę i nie ma wskazówek, zatem nie musisz się martwić o to, czy obdarowana osoba mająca wadę wzroku będzie widziała na tarczy, która jest godzina. Dodatkowo zawsze możesz wybrać model z funkcją czytania głośnego godziny.

Przeczytaj też: http://realife.pl/voucher-w-prezencie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ