Krótkie sukienki ślubne – idealna propozycja na ślub i wesele!

0
1826
Krótkie sukienki ślubne – idealna propozycja na ślub i wesele!

Czy strój na ślub musi oznaczać długą kreację? Kto powiedział, że w swoim wyjątkowym dniu koniecznie musisz wystąpić w takiej sukni? Krótkie sukienki ślubne mogą być równie stosowne i eleganckie co tradycyjne kreacje sięgające ziemi.

Krótkie sukienki ślubne na ślub

W dniu swojego ślubu powinnaś wyglądać i czuć się wyjątkowo. Krótkie sukienki ślubne to rozwiązanie, które kobiety bardzo często wybierają, decydując się na ceremonię cywilną. Uważają je za skromniejsze i bardziej odpowiednie na uroczystość o tym charakterze. Jednak ślub cywilny nie wyklucza możliwości założenia przepięknej sukni do ziemi  z długim trenem. Tak samo ceremonia w kościele nie wyklucza modelu o długości ponad kostki. Oczywiście wybierając kreację na ślub kościelny, należy mieć na uwadze jej stosowność do miejsca, jednak suknie mają różne długości, a samo słowo „krótkie” nie oznacza, że ich długość nie zakryje nawet połowy uda.

Modne suknie ślubne dla Panien Młodych

Krótkie sukienki ślubne to odpowiednie rozwiązanie nie tylko, gdy marzysz o prostej i skromnej ceremonii. Są również wyjątkowo modne! Suknie ślubne o niestandardowych długościach bardzo często są prezentowane w kolekcjach najbardziej znanych projektantów. Pozwalają wyeksponować ciało, zwłaszcza nogi, które w tradycyjnych kreacjach są ukryte pod warstwami materiału. Czy to trend tylko z wybiegów, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? Oczywiście, że nie! Panny Młode bardzo często decydują się na zakup takich modeli.

Suknie ślubne na ślub plenerowy

Kobiety wyjątkowo chętnie wybierają na plenerową ceremonię zaślubin krótkie suknie ślubne. Szczególną popularnością w ostatnich latach cieszyły się naturalne śluby, szczególnie te nawiązujące klimatem do stylu rustykalnego lub boho. Oba style lubią swobodę, dlatego idealnie pasującą do nich kreacją są m.in. sukienki ślubne o prostej, niekrępującej ruchów formie. Panny Młode najczęściej sięgają po modele wykonane z koronki, ale jako materiał
w procesie szycia mogą równie dobrze zostać użyte na przykład tiul lub satyna. Możliwości dopasowania góry sukienki są niemal nieograniczone. Możesz zdecydować się na głęboki dekolt z przodu, mocne wycięcie z tyłu albo odkryte ramiona. Krótkie suknie ślubne doskonale prezentują się  podczas ceremonii na plaży lub rajskiej wyspie, ale świetnie sprawdzą się również na tradycyjnym ślubie. Jeśli nie jesteś przekonana do modelu o niestandardowej długości, możesz wybrać krótszą sukienkę  jako drugą kreację, czyli strój na przyjęcie weselne.

Krótkie sukienki ślubne mają jeszcze jedną ogromną zaletę – po ślubie mogą być wykorzystane na inne okazje. Pracownia SuknieBoho mająca wśród swoich projektów mnóstwo pięknych koronkowych sukien ślubnych oferuje możliwość niewielkich przeróbek, na przykład pofarbowania koronek, tak aby suknia służyła Pannie Młodej (już jako żonie!), w innych wyjątkowych chwilach życia.  Czy to nie wspaniałe móc założyć swoją wymarzoną kreację jeszcze wiele razy?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ