Jakie powinny być skrzynki na wodę mineralną i na piwo?

0
627
Jakie powinny być skrzynki na wodę mineralną i na piwo

Skrzynki na piwo i skrzynki na wodę mineralną powinny być wykonane z trwałych, solidnych materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo i stabilność przewożonego towaru. Pojemniki te muszą spełniać również wymogi magazynowania.

Jakie są skrzynki na wodę i skrzynki na wodę mineralną?

Skrzynki na napoje, które transportuje się do miejsca sprzedaży, powinny posiadać stosowne atesty i spełniać określone normy. Główną ich rolą jest zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa transportowanym napojom, nie dopuścić do stłuczki albo obicia butelek. Bardzo ważne jest, aby skrzynki te wykonane były z solidnych, dobrze wykonanych materiałów. Tylko takie pojemniki sprawdzają się nawet w trudnym, dalekim transporcie. Skrzynki te, a właściwie ich wnętrze składa się z przegródek, dzięki którym butelki nie przemieszczają się podczas transportu. Skrzynki te wyposażone są także w ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają bardzo przenoszenie ich z miejsca na miejsce lub pakowania ich do samochodu. Skrzynki na napoje dostępne są w różnych kolorach. Wielkość gniazd w przegrodach może być różna i dopasowana do wielkości butelek.

Skrzynki na piwo i na wodę mineralną powinny być również odporne na uderzenia, możliwe w czasie jazdy Brzegi skrzynek powinny być ukształtowane tak, żeby można było postawić jedną na drugą. Dzięki temu łatwiej je przechowywać w magazynach.

Skrzynki łatwo utrzymać w czystości, wystarczy wypłukać je dokładnie wodą, bez używania chemii.

Do czego jeszcze mogą służyć skrzynki?

Skrzynki plastikowe świetnie sprawdzają się jako nośniki reklamy. Napoje wyeksponowane w skrzynkach, które mają na sobie logo marki lub producenta, albo kolorowe naklejki, będą przypominać o firmie i jej produktach za każdym razem, kiedy będziemy przechodzić koło nich lub kupować napoje wraz z transporterem. Marka będzie kojarzyć się z czymś przyjemnym.Puste skrzynki mogą służyć do przechowywania pustych butelek. Dzięki temu łatwiej utrzymać porządek w magazynach, hurtowniach czy w domach. Można je układać w stosy nie tylko w magazynach, ale także w samochodach transportowych, dzięki czemu można przewozić na raz ich większą ilość.Skrzynki te mogą być wykorzystywane kilkukrotnie, a materiały z których są wykonane zostają poddane recyklingowi i nie szkodzą środowisku, natomiast ułatwiają wszelkie prace logistyczne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ