Instagram

0
1125
Instagram

Instagram to jeden z najpopularniejszych w obecnym czasie portali społecznościowych. Jego użytkowników liczy się w milionach. Mówi się, że od kiedy można za jego pomocą udostępniać stories, to stał się on popularniejszy od Snapchata.

Instagram to nie tylko ogromne źródło inspiracji dla wielu ludzi, którzy z niego korzystają, ale także niezwykłe medium, za pomocą którego możemy wpływać na innych, budować swoją samooceną oraz… zarabiać oraz zdobywać jakieś profity poprzez promowanie różnych marek.

Szanse na zarabianie poprzez instagrama oraz zdobywanie innych korzyści, w tym sławy oraz dóbr materialnych, mają raczej osoby, których profile są popularne oraz mają duży zasięg. Takie konta mają zazwyczaj dużo followersów i dużo lajków pod zdjęciami. Jak zdobyć followersów na instagramie?

Jednym z najprostszych sposobów na zdobycie dużej ilości followersów, a zarazem najmniej uczciwym, jest ich kupno. Tak, dobrze czytasz, followersów można kupić a strony z takimi ofertami z łatwością można znaleźć w google. Niektóre strony oferują za darmo – na przykład – 20 followersów, żeby udowodnić, że są rzetelne i działają.

Jednak jeżeli chcemy aby nasi followersi byli aktywni na naszym koncie powinniśmy sięgnąć po inne metody. Przede wszystkim musimy być aktywni na naszym profilu i wrzucać zdjęcia regularnie. Zdjęcia powinny pojawiać się często. Zdjęcia te powinny być dobrej jakości, nie rozmazane i dobrze oświetlone. Jeżeli nie mamy czasu na dodanie zdjęcia o dodajmy story, aby nasi fani byli z nami na bieżąco. Pamiętaj też, żeby znaleźć na siebie dobry pomysł, bo dobry kontent to podstawa popularnego profilu. Niektórzy wybierają profile ze zdjęciami z podróży, z makijażami, z jedzenie, ze zdrowym trybem życia czy motywem nauki i studiowaniem medycyny. Każdy z tych pomysłów ma szansę na dużą liczbę fanów a nawet profity materialne od sponsorów. Pamiętaj też, że musisz odpisywać fanom na wiadomości i komentarze by o Tobie nie zapomnieli.

Stosuj też popularne hasztagi, aby więcej osób mogło Cię odkryć. Powodzenia.

www.zieloni2004.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ