Dobrze prezentujące się rzeczy

0
866
Dobrze prezentujące się rzeczy

Każdy z nas potykając się z ludźmi chce wyglądać dobrze. Chcemy wypaść jak najlepiej przed inną osobą zwłaszcza przed osobą, którą dopiero poznaliśmy. Chcemy zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Najnowsze badania sposobu komunikacji pomiędzy dwiema osobami, niezależnie od płci, mówią że kluczowy jest uśmiech. Naukowcy dowodzą że poprzez neurony lustrzane, możemy w pewien sposób odwzorować uczucia jakie panują w naszym ciele na uczucia naszego rozmówcy. Jest to bardzo ekscytujący sposób a zarazem Ciekawy.

W jaki sposób nastawić się pewnie i pozytywnie do rozmowy?

Ważne jest nasze podeście. Musimy nastawić się na to że nowo poznana osoba jest tak samo pozytywna jak my. Lepszym podejściem jest rozczarowanie z powodu błędnego założenia niż zakładanie z góry że ktoś jest fatalnym rozmówcą. Aby zbudować pewność siebie powinniśmy odpowiednio wyglądać. W tym artykule zajmę się stylizacją raczej męskiej strony czytelników.

Jak wyglądać dobrze?

Najbardziej klasycznym ubiorem, a zarazem uniwersalnym dla prawdziwego mężczyzny są: skórzane buty, wyprasowana koszula, spodnie typu chino z paskiem, ciekawym akcentem jest również zegarek na ręce. Wszystko oczywiście dobrane kolorystycznie. Podczas rozmowy pierwszą rzeczą jaka rzuca się w oczy to twarz rozmówcy oraz obszar od pasa w górę. Tak jak wyżej wspomniałem moja propozycja to koszula. Nie każdy potrafi prasować rzeczy więc zaraz przybliżę jak ten proces powinien przebiegać.

Jak prasować koszule?

Będą nam potrzebna 2 rzeczy, czyli żelazko oraz deska do prasowania. No i oczywiście najważniejsze czyli koszula. Najpierw musimy przygotować stanowisko pracy, czyli rozłożyć deskę najlepiej jak najbliżej gniazdka z prądem. Następnie sprawdzamy z jakiego materiału została wykonana koszula, następnie dopieramy odpowiedni program na naszym żelazku. Sprawdzamy poziom wody i podłączamy do prądu. Zanim zaczniemy prasować powinniśmy sprawdzić czy żelazko działa na lewej stornie koszuli, w razie niepożądanego działania, zniszczeniu ulegnie lewa strona koszuli a nie prawa. Zaczynamy prasować koszulę od mankietów i kołnierzyka. następnie front i plecy. Ostatnie prasujemy rękawy. Kluczowa sprawa to zaprasować powstały w wyniku prasowania po obu stronach koszuli kant. Gdy skończymy prasować wyłączamy żelazko z prądu. I oto mamy wyprasowaną elegancko koszule.

Po przeczytaniu i zastosowaniu się do rad na pewno zrobimy dobre pierwsze wrażenie oraz nauczyliśmy się jak prasować koszule, by wyglądała elegancko a zarazem naturalnie.

www.wizjatv.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInstagram
Następny artykułJak rzucić palenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ