Chusta Buff  – idealne wsparcie upalnym latem

0
1027

Wielofunkcyjne chusty Buff Original stanowią niezastąpione wsparcie podczas wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zwłaszcza tej uprawianej w trudnych warunkach atmosferycznych. Doskonale bowiem sprawdzają się zarówno podczas silnych wiatrów, ujemnych temperatur, jak i deszczów. Niemniej jednak w obliczu nadciągających wysokich temperatur warto wspomnieć o ich wszechstronnym zastosowaniu podczas treningów w upalne dni.

Chusta Buff Original jako opaska na włosy

Chusta Buff Original może być z powodzeniem zastosowana jako opaska na włosy zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Ta jej funkcja pozwala na ujarzmienie niesfornych kosmyków i między innymi przed przyklejaniem się do czoła i twarzy podczas treningu. Ma ona jednak inną podstawową zaletę – zbiera pot z głowy i czoła, powstrzymując go przed spływaniem na twarz i oczy. Jednocześnie chusta szybko wysycha stając się idealnym wsparciem podczas trudnych treningów w wysokich temperaturach, ale i w czasie każdej innej aktywności na świeżym powietrzu: spacery, wspinaczka górska, kolarstwo etc.

Chusta Buff Oruginal jako czapka chroniąca

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że ochrona głowy podczas dużych upałów to kwestia zasadnicza. Podczas uprawiania sportów staje się ona natomiast obowiązkiem. Sam wysiłek w towarzystwie wysokich temperatur już może przyczynić się między innymi do zasłabnięć. Do tematu należy więc podejść „z głową”. Chusta Buff Original zastosowana jako czapka ma ogromną ilość zalet. Po pierwsze tkanina, z jakiej została wykonana jest na tyle delikatna, że chroni przed słońcem i jednocześnie na tyle przewiewna, że nie powoduje pocenia się. Wręcz przeciwnie, odprowadza pot na zewnątrz oraz błyskawicznie wysycha. Lekko zwilżona natomiast przyniesie ulgę w najtrudniejszych momentach treningu.

Chusta Buff Original jako gumka do włosów

Chusta Buff Original ma tak wiele zastosowań, że nie sposób je wszystkie wymienić w jednym artykule. Biorąc jednak pod uwagę jej funkcjonalność w czasie wysokich temperatur trudno nie wspomnieć o tym, że może ona stanowić wygodną gumkę do włosów – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Warto bowiem pamiętać, że podczas długich spacerów czy wybiegań potrzeby użytkownika mogą kilkukrotnie ulec zmianie. Warto zatem mieć przy sobie jedną chustę, która w pierwszej fazie treningu może być czapką, w kolejnej natomiast gumką trzymającą w ryzach kucyk, uwalniającą go jednocześnie przed nadmiernie gromadzącą się wilgocią.

Chusta Buff Original została stworzona z wykorzystaniem opatentowanej technologii Polygiene, dzięki której zmaksymalizowano nie tylko stopień komfortu, ale przede wszystkim higieny podczas treningu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ