Zegarki Aviator Swiss Made – Charakterystyka Marki

0
1015
Zegarki Aviator Swiss Made

Aviator Swiss Made to rosyjska marka, wyjątkowych i praktycznych zegarków idealnych dla eleganckiego mężczyzny i ceniącej sobie styl kobiety. Pierwszy produkt, zaprezentowany został w roku 2000. To coś, co wyróżnia je spośród innych zegarków to zdecydowanie oryginalny design i wytrzymałość konstrukcji. Czasomierze tej marki zostały zaprojektowane tak, by dobrze sprawdzać się w każdych warunkach. Poniżej, dowiecie się nieco więcej o historii marki Aviator Swiss Made, kolejnych latach popularności i budowie sprzedawanych zegarków tegoż producenta. Przeczytajcie nasz poradnik by dowiedzieć się więcej!

Marka Aviator Swiss Made – Trochę historii

Marka Aviator Swiss Made powstała w Rosji. Pierwszy zegarek wydany przez producenta pojawił się na rynku w  2000 roku. Seria swoją wyjątkowość zawdzięcza oryginalnemu stylowi i precyzji wykonania każdego detalu. Design zegarków inspirowany jest awiacją, które w dawnych czasach było określeniem na lotnika. Wyprodukowane zegarki Aviator posiadają ciekawy wzór, w którym kolejne elementy mają wspólne cechy z maszynami latającymi. Efektem starań i precyzyjnych realizacji było zaopatrywanie sił militarnych, lotniczych oraz ratunkowych w tego typu produkty.

W 2006 roku Aviator, został doceniony przez legendarną grupę akrobatyczną “Swifts”. To wydarzenie zaskutkowało partnerstwem oraz rozpoczęciem produkcji serii zegarków MIG, zegarki pochodzące z tej linii produkcyjnej Aviator Swiss Made widniały na ręku lotników i stały się nieodłącznym elementem ich wizerunku.

Czas upływał a marka zyskiwała coraz to większą aprobatę społeczeństwa. Rok 2008 przyniósł sporo zmian. Marka Aviator szybko się rozwijała i wzbudzała zainteresowanie. Zdobyte fundusze oraz otwarte możliwości sprawiły, że postanowiono otworzyć nowe oddziały zlokalizowane w Szwajcarii. Dzięki temu, firma zyskała nowych odbiorców, rozszerzyła swoje horyzonty a same zegarki stawały się coraz bardziej sławne. Rozszerzano technologie i zaczęto produkować nowe modele czasomierzy. Po licznych testach i szeregu wykonanych prac, w 2011 roku udało się osiągnąć tytuł “Swiss Made”.

Budowa i funkcjonalności zegarków

Zegarki Aviator w rosyjskim stylu posiadają solidną i niezwykle praktyczną budowę. Poprzez zastosowane rozwiązania łączą ze sobą styl elegancki z lekką dozą oryginalności. Idealnie pasują do garnituru a także luźnego stroju. Inspiracja lotnictwem sprawiła, że każdy model ma w sobie coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Czasomierze wyposażone zostały w mechanizm kwarcowy, skórzany, gumowy pasek lub bransoletę oraz kopertę ze stali nierdzewnej. Wśród wypuszczonych przez markę kolekcji znajdują się:

  • Airacobre,
  • Douglas,
  • Mig,
  • Bristol,
  • Professional,
  • Propeller

i inne.

Sposób wykonania większości zegarków Aviator gwarantuje wodoszczelność WR 100 – jest to klasa wodoodporności, która zapewnia bezpieczeństwo mechanizmu np. podczas kąpieli w basenie.

Polska edycja limitowana Aviator Douglas

Największym zainteresowaniem w polsce cieszy się model Aviator Douglas Day Data Poland. Jak sama nazwa mówi, jest to specjalnie wyprodukowana polska edycja zegarków, wydana w 100 egzemplarzach. W mechanizmie czasomierzy zastosowany został polski datownik, gdzie zauważymy polskie nazwy miesięcy i dni. Ciekawostką może okazać się fakt, iż w proces produkcji czasomierzy zaangażowani zostali prawdziwi piloci, którzy wyrażają swoją opinie i dostarczają producentowi praktycznych i trafnych uwag. Kolekcja zainspirowana została modelami samolotów oraz wyglądu lotniczego kokpitu. Czymś, co zdecydowanie wyróżnia kolekcję jest czytelność oraz widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach. limitowana edycja Douglas Day Data Poland zapewnia wodoszczelność nawet od 50 do 100m pod wodą i wytrzymuje ciśnienie 10 atmosfer.

Przykładowe modele zegarków

Zegarek męski Aviator MiG-35 M.2.19.0.143.6

Czasomierz charakteryzujący się nieschematycznym wyglądem i niebywałą precyzją wykonania. Piękny i oryginalny wygląd zegarków gwarantuje piękna tarcza w kolorze niebieskim z widocznym logo marki. Koperta ma 48 mm szerokości oraz grubość 15 mm. Na tarczy znajduje się wygodny i praktyczny datownik umożliwiający szybkie sprawdzenie daty, podświetlenie natomiast zapewnia odpowiednią widoczność w warunkach pogorszonej widoczności.

Aviator MiG-35 M.2.19.0.143.6 jest wodoodporny i spokojnie można wybrać się w nim na basen. Zastosowane rozwiązania sprawiają, spokojnie można się w nim zanurzyć na głębokość od 50 do 100 m.

Zegarek męski Aviator MiG-35 M.2.19.0.143.6

Zegarek męski Aviator Airacobra V.2.25.5.169.4

Model czasomierza o praktycznym i nowoczesnym designie. Charakterystyczna czarna tarcza z dobrze widocznym logo, skórzany pasek oraz połączenie stylu eleganckiego z innowacyjnym sprawia, że jest to idealny dodatek do eleganckich oraz sportowych stylizacji. Koperta zegarka ma szerokość 45 mm i grubość 15 mm. Zegarek posiada wygodny i praktyczny datownik. Na tarczy znajduje się wysokiej jakości, odporne szkło szafirowe. Czasomierz jest w pełni odporny na zanurzenia w wodzie, można z nim pływać i snorkować.

Zegarek męski Aviator Airacobra V.2.25.5.169.4

Zegarek męski Aviator Professional P.2.15.5.089.6

Te czasomierze posiadają wyjątkowy nowoczesny design. Idealnie komponują się ze strojem sportowym. Uroku dodaje im wyrazisty czerwony kolor oraz charakterystyczne wskazówki. Cyferblat zegarka ma kolor czarnym, na nim znajduje się charakterystyczne dobrze widoczne logo. Szerokość koperty to 45 mm, grubość 14 mm.

Wbudowany, dobrze widoczny datownik umożliwia szybkie sprawdzenie daty. Czasomierz wyposażony został w szafirowe szkiełko, które ciężko jest zarysować. Klasa wodoszczelności WR 100 sprawia, że zegarek jest wodoszczelny i spokojnie można wybrać się w nim na basen.

Zegarek męski Aviator Professional P.2.15.5.089.6

Zegarek męski Aviator Propeller R.3.08.0.091.4

Elegancki i praktyczny zegarek o ciekawym designie. Szykowny wygląd zapewnia mu charakterystyczna tarcza oraz skórzany gruby pasek z wyraźnym przypięciem przy tarczy. Koperta szeroka jest na 45 mm i grubość 15 mm.

Na tarczy zegarka znajduje się wygodny i praktyczny datownik. Wytrzymałe szkiełko szafirowe odporne jest na zarysowania, zegarek jest niezwykle wytrzymały. Dodatkowo mechanizm jest odporny na krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk – wodoszczelność WR 50.

Zegarek męski Aviator Propeller R.3.08.0.091.4

Oprócz wytrzymałości i niepowtarzalnego designu, zegarki Aviator wyróżniają się również bogatą historią. Eleganckie i praktyczne doskonale wpasowują się zarówno w elegancki jak i sportowy, codzienny styl – w zależności od wybranego modelu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ