Najlepsze paski skórzane do spodni męskich

0
3089
Najlepsze paski skórzane do spodni męskich

Na co dzień nieczęsto zastanawiamy się nad tym, jak ważne dla naszego wyglądu (a przede wszystkim odbioru nas samych przez innych) są dodatki. Okazuje się jednak, że nawet zwykły, lecz marnie dopasowany pasek skórzany – czy też co gorsza pasek nie skórzany właśnie, a wykonany z lichego, sztucznego materiału – robi ogromną różnicę, szczególnie w zestawieniu z eleganckimi spodniami i koszulą.

Czarne paski ze skóry

Nie bez znaczenia jest na przykład wybór koloru paska. Pasek zbyt jaskrawy, przesadnie kontrastujący zresztą odzieży, niepotrzebnie przyciąga uwagę. Pasek w kolorze nijakim lub barwy reszty stroju także nie jest szczytem elegancki i dobrego stylu. Najbezpieczniejszym wyborem wydają się więc czarne paski skórzane w zestawieniu z barwami neutralnymi i klasycznymi: szarością, grafitem, beżem, bielą, granatem, brązami, a nawet… samą czernią, choć do tej ostatniej najlepiej pasują ciemnobrązowe i bordowe paski ze skóry. Paski o bardzo wyrazistych kolorach sprawdzają się natomiast tylko u osób z pracujących w zawodach z założenia „barwnych”, kontrowersyjnych czy artystycznych – czyli wszędzie tam, gdzie trzeba za wszelką cenę wyróżnić się z tłumu, i to także strojem.

Oryginalne paski skórzane dla mężczyzn z klasą!

paski-skorzane-vip-collection

Co jednak można polecić tym panom, którzy niekoniecznie są artystami i ekscentrykami, a mimo to chcieliby nosić na co dzień bardziej oryginalne paski skórzane? Można powiedzieć wprost i nieco brutalnie: warto wówczas po prostu zainwestować w klasyczny, ale bardzo dobry pasek wysokiej klasy, na przykład marki VipCollection. Takie markowe paski ze skóry można po pierwsze nabyć już za stosunkowo „rozsądne” pieniądze, a po drugie – na pewno posłużą nam dłużej niż pasek za dziesięć złotych spod hali targowej. I nie wystrzępią się po miesiącu, a nie pękną w połowie po trzech. Tak naprawdę zresztą dobre paski skórzane nie jest trudno rozpoznać – osoby czy to choć w minimalnym stopniu znające się na modzie, czy po prostu zamożne pewne subtelne różnice w jakości zauważą bez trudu.

Można powiedzieć, że dobry pasek to taka nasza wizytówka – coś jak damka torebka czy portfel. Od jakości tego typu dodatków może zależeć wiele – powodzenie w spotkaniu biznesowym, szansa na nowy angaż, a nawet to, jak odbiera nas płeć przeciwna… Ładne paski skórzane to po prostu coś obowiązkowego dla mężczyzn z klasą.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ