Koszulki firmowe

0
1328
koszulka

Każdy z nas, kto miał okazję chodzić w koszulce znanej firmy, wie na czym polega różnica pomiędzy koszulkami firmowymi a z tanich sieciówek.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/koszulki-firmowe/

Niektórzy są przekonani, że nie warto przepłacać za koszulki firmowe , tylko korzystniej będzie kupić podobna w dużo niższej cenie w popularnej sieciówce.

Podobieństwo może jedynie wynikać z kroju lub grafiki, bo na pewno nie z jakości.
Jakość materiału, z którego są wykonane koszulki jest diametralna różna. Wystarczy wziąć obie koszulki do ręki i porównać obie w dotyku.

Różnicę w jakości wykonania koszulek możemy też zauważyć po kilku praniach.
Tańsze rozciągną się, zdeformują a nawet stracą kolor. Droższymi będziemy mogli cieszyć się jeszcze długo po zakupie, bez utraty jakości, co oznacza , że będziemy mogli chodzić w takiej koszulce o wiele wiele dłużej niż tej wątpliwej jakości.

Czasami warto więc dopłacić i mieć mniej ubrań, ale lepszej jakości.

Aby zobaczyć jakość firmowej koszulki wystarczy się nieco lepiej przyjrzeć. Różnica jest chociażby w wykończeniu. Szwy są staranne, równe, nigdzie nie wystają, podczas gdy w koszulce gorszej jakości z sieciówki szwy często rozchodzą się po jednym założeniu.

Tak więc prędzej wyrzucimy taką koszulkę firmową , bo nam się zwyczajnie znudzi, niż dlatego , że się zniszczyła. O jakości świadczy też nadruk. W koszulkach firmowych jest on naprawdę dobrej jakości, przez co ani podczas prania ani prasowania nie traci on swoich właściwości.

Ile razy mieliśmy tak, że koszulka z taniej sieciówki straciła swój nadruk albo podczas prasowania zwyczajnie uległ uszkodzeniu. Jest to na pewno bardzo irytujące, że wydaliśmy pieniądze na coś, co już po chwili musimy wyrzucić do kosza.

Wiele osób kupuje też firmowe koszulki zwyczajnie dla prestiżu, który uzyskujemy dzięki wyszytemu na koszulce znanego logo.

Każdy zna, z jakiego sklepu pochodzi taka koszulka i uważa , że jesteśmy bardzo trendy i bogaci, że stać nas na taki ubiór z wyższej półki. Czujemy się przez to dużo lepiej a nasze ego rośnie.

Dlatego dużo osób decyduje się właśnie na zakup firmowych koszulek.

Gdzie szukać modnych koszulek firmowych?

Jeśli chcemy kupić oryginalną koszulkę danej firmy, musimy uważać, ponieważ na rynku znajduje się bardzo dużo podróbek.

Decydujmy się na zaufane partnerskie sklepy, które są ogólne dostępne w dużych miastach i galeriach handlowych.

Z pomocą przychodzi też internet. Znajdziemy w nim jak odróżnić firmową koszulkę od taniej podróbki oraz gdzie znaleźć firmowe koszulki w korzystnych cenach.

Warto zobaczyć: http://www.kobiecymokiem.pl/fryzury-meskie-krotkie-boki-i-tyl/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ