Kolczyki celebrytki – wybierz modne i wygodne rozwiązanie biżuteryjne!

0
1013
Kolczyki celebrytki – wybierz modne i wygodne rozwiązanie biżuteryjne!

Kolczyki to jeden z najczęściej wybieranych przez kobiety elementów biżuteryjnych. Związek z tym ma oczywiście mnogość wzorów dostępnych w sklepach. Jednym z rozwiązań, które cały czas zdobywa nowych zwolenników są kolczyki celebrytki.

Kolczyki celebrytki – jaką mają symbolikę

Kolczyki celebrytki swoją popularność z całą pewnością zawdzięczają promowaniu przez osoby powiązane z show biznesem. Ich cechą charakterystyczną są kształty, którym towarzyszą znaczenia symboliczne. Tego rodzaju biżuteria potrafi wyrażać marzenia, potrzeby, a także pragnienia i aktualny status życiowy. Właśnie dlatego kolczyki celebrytki są idealnym pomysłem na prezent. Dzięki nim można wyrazić swoje uczucia jakie żywi się do obdarowywanej osoby. Wybierają kolczyki w kształcie serca można dać drugiej osobie jasny znak na temat swoich uczuć. Jak wiadomo, ten kształt symbolizuje miłość. Jeśli to uczucie jest świeże i dopiero się rozwija to można się zdecydować na kształt kwiatu. Niezwykle popularna jest biżuteria ze znakiem nieskończoności. Świadczy ona nie tylko o wiecznym uczuciu, ale również wierności, pamięci i stałości w uczuciach. Z kolei kształt gwiazdy kojarzony jest ze szczęściem i nowym etapem w życiu. Dla osób, które wierzą w karmę dobrym kształtem jest koło z otworem, które się do niej odnosi. Koło natomiast jest symbolem kobiecej siły jak i doskonałości. Ciekawym wzorem jest również motyl oznaczający kolorowe i zarazem bogate życie.

Złote kolczyki celebrytki

Nie ulega wątpliwości, że złote kolczyki celebrytki swojej właścicielce dodadzą blasku i elegancji. Co więcej taka ozdoba znakomicie podkreśla walory urody, a także stanowi dopełnienie stylizacji. Właśnie dlatego jest to jeden z najbardziej lubianych dodatków biżuteryjnych stosowanych przez kobiety. Zaznaczyć należy, że złote kolczyki sprawdzają się tak w przypadku ubioru codziennego np. do pracy, czy na spacer jak i tego eleganckiego np. bankietowego. Z tego rozwiązania biżuteryjnego z całą pewnością skorzystają kobiety ceniące sobie jednocześnie minimalizm jak i wyjątkowość. Właśnie dla nich będzie to idealny prezent.

Srebrne kolczyki celebrytki 

Srebro to kruszec, który kojarzy się przede wszystkim z uniwersalnością i funkcjonalnością. Właśnie takie też są wykonane z niego kolczyki celebrytki. Sprawdzają się one praktycznie w każdej sytuacji. Mogą być dodatkiem stroju przeznaczonego do szkoły, pracy, czy też na spacer z psem. Wspaniale prezentują się również w zestawieniu z suknią wieczorową. Ze względu na wyżej wypisane cechy, tego rodzaju biżuteria bardzo dobrze sprawdza się jako prezent. Kolczyki celebrytki po dobraniu odpowiedniego symbolu np serca można podarować bliskiej osobie, której chce się przekazać informację na temat swoich uczuć. Z kolei inne kształty mogą nawiązywać do zainteresować i przekonań obdarowywanej osoby. Z całą pewnością będzie to również dobry prezent dla dziewczynek z okazji Chrztu Świętego, czy Komunii Świętej. Kolczyki staną się dla nich niezapomnianą pamiątką, która będą mogły wykorzystywać każdego dnia.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ