Jak przechowywać swoje karty?

0
2127

Z założenia powinniśmy mieć coraz mniej rzeczy, bo urządzenia zastępują różnego rodzaju przedmioty. I tak wiele banków obecnie reklamuje się tym, że za pomocą telefonu w wygodny i prosty sposób opłacimy rachunki oraz uregulujemy płatności na przykład za zakupy. Wielu z nas jednak w dalszym ciągu woli mieć przy sobie gotówkę oraz karty. Co za tym idzie – poszukujemy wygodnych i sprawdzonych rozwiązań, by bezpiecznie i w uporządkowany sposób je przechować. Szukamy praktycznych, ale również wizualnie atrakcyjnych gadżetów, które pomieszczą karty płatnicze, wizytówki, dokumenty i będą podkreślały nasz niepowtarzalny styl.

Porządek przede wszystkim

Na rynku znajdziemy bogatą ofertę portfeli, które pozwalają pomieścić wszystkie ważne dla nas przedmioty. Z drugiej strony to bardzo eleganckie i wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy wszystkie rzeczy pod ręką. Ciekawe projekty, doskonałe materiały i ergonomiczne rozwiązania pozwalają dopasować modele do swoich oczekiwań. Idealnym pomysłem jest jednak posiadanie osobnego etui na karty, które zapewnia nam tak potrzebne obecnie bezpieczeństwo. Oprócz elektronicznych pieniędzy możemy w nich również przechowywać dokumenty czy wizytówki oraz tak popularne obecnie różnego rodzaju karty z programów lojalnościowych. W całym natłoku różnych ważnych i mniej ważnych kartoników oraz plastików warto zachować pewien porządek. Doskonałe etui na kartę będzie miało określoną ilość kieszonek o standardowych wymiarach, które pozwolą zapanować nad elektronicznymi pieniędzmi. W szeregu propozycji możemy wybierać takie proste, które składają się z dwóch skrzydełek z poziomymi przerwami do wsuwania kart. Warto wybrać modele skórzane takie jak np. w sklepie Mirons.eu, ponieważ one zapewnią doskonałą jakość i długie użytkowanie. Jeśli mamy więcej rzeczy do przechowywania, warto sięgnąć po dedykowane etui do dokumentów, które oprócz skórzanej lub wykonanej z tworzywa sztucznego okładki na kilka lub kilkanaście foliowych kieszonek do przechowywania na przykład kart czy wizytówek.

Etui do zadań specjalnych

Kierowcy szczególnie cenią praktyczne rozwiązania – etui na prawo jazdy pozwala im mieć najważniejsze dokumenty zawsze przy sobie. Co najważniejsze jest to propozycja, która zajmuje niewiele miejsca, a ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni umożliwia schowanie w nim również dowodu rejestracyjnego, poświadczenia zapłacenia składki OC oraz na przykład kart płatniczych. Poza tym etui na karty coraz częściej zawierają specjalne systemy, które uniemożliwiają odczyt danych z kart zbliżeniowych. To bardzo istotne udogodnienie szczególnie w czasach, gdy tak naprawdę przestajemy posługiwać się tradycyjnymi pieniędzmi, a przestępstwa związane z bankowością elektroniczną są coraz bardziej wyszukane.

etui-na-karty

Poza swoją praktyczną stroną etui na kartę powinno świetnie wyglądać. Z całej palety pozornie prostego przedmiotu możemy wybrać modele bardzo eleganckie, które świadczą o dobrym guście właściciela oraz na przykład designerskie propozycje wykorzystujące grafikę, elementy popkultury czy różnego rodzaju faktury materiałów, by stworzyć nieszablonowe wzornictwo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ