Bloki i mieszkania

0
937
Bloki i mieszkania

Kupno mieszkania. Gdzie kupić mieszkanie? Czy zdecydować się na rynek wtórny, a może nowe mieszkanie deweloperskie? Czy bloki i mieszkania, które się w nich znajdują są cały czas atrakcyjne?

Nowe mieszkania deweloperskie kuszą z ogłoszeń na ogrodzeniach placów budowy. Czy słusznie? Trzeba przyznać, że zupełnie nowe mieszkanie, które możemy urządzić zgodnie z naszym gustem brzmi atrakcyjnie. Większość takich lokali będzie znajdować się jednak poza centrum miasta.

Popularne są oczywiście mieszkania z rynku wtórnego. Warto zaznaczyć, że to na ich zakup banki najchętniej udzielają kredytów. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że może czekać nas długi i uciążliwy remont zanim będziemy mogli się wprowadzić.

A co z blokami? Wiele osób chwali sobie mieszkanie w nich. Lokale kupimy często w korzystnych cenach. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że są one niskie i zwykle dość małe. Ale mimo tego, że bloki i mieszkania w nich nie będą wszystkim odpowiadać, warto pamiętać o takiej opcji, jeśli szukamy właśnie niedużego lokum.

www.youthink.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ