Modne okulary lustrzanki

0
2082
Modne okulary lustrzanki

Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki są obecnie bardzo modne i wiele osób chce je mieć, ale nie wszyscy potrafią wybrać dla siebie odpowiedni model, dobry wybór okularów przeciwsłonecznych jest zaś niebagatelną kwestią. Warto więc poznać najważniejsze zasady.

Modny dodatek

W sprzedaży spotkać można wiele rodzajów okularów przeciwsłonecznych, ale to lustrzanki rządzą w tym sezonie. Gwiazdy noszą je już od dawna, coraz więcej ich także można zobaczyć na ulicach i są to awangardowe, kolorowe szkła i nietypowe fasony, które prezentują się bardzo ciekawie. Oprawki należy dobrać do swojego kształtu twarzy, zaś szkła można wybierać takie, jakie się chce. Niezwykły efekt okulary te zawdzięczają specjalnej zewnętrznej warstwie, dzięki której obrazy odbijają się w różnych kolorach. Oczywiście osoba nosząca takie okulary widzi w nich jak najzupełniej normalnie, nie należy więc obawiać się, że jest to tylko modny, ale niefunkcjonalny gadżet. Dla wielu osób na pewno dużą zaletą będzie fakt, że w lustrzankach nie widać ich oczu, można więc czuć się anonimowo. Być może dlatego tak lubią je gwiazdy?

Kto powinien je wybierać?

Mimo iż może się wydawać, że ten modny gadżet jest zarezerwowany tylko dla osób śledzących trendy, raczej młodych i przede wszystkim kobiet, tak naprawdę może je wybierać każdy i zawsze będą wyglądać świetnie, bez względu na wiek użytkownika czy inne czynniki, a nawet założony strój. Co więcej, w takich okularach wygląda się atrakcyjniej, ponieważ dzięki temu, że odbijają one światło słoneczne, rozświetlają twarz, jest więc wiele powodów, by je wybierać. Jedyną kwestią, o której należy pamiętać, jest dobre dobranie oprawek do kształtu twarzy, jak w każdych innych okularach.

Jakie oprawki?

Tego rodzaju okulary zwykle można spotkać w formie aviatorek, ale świetnie prezentują się też na przykład z oprawkami w kształcie kocich ocz, które spodobają się zwłaszcza paniom. Wyszczuplają one i modelują twarz. Okrągłe oprawki, duże lub małe, pasują wszystkim prócz osób o okrągłej twarzy, trzeba jednak dobrze dobrać rozmiar do wielkości twarzy. Oprawki kolorowe, zwłaszcza w kontrastujących barwach, są zaś zdecydowanie najmodniejsze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ